Przejdź do treści

Dermatologia

Zapraszamy na profesjonalną konsultację medyczną z naszym dermatologiem dr Magdaleną Szczegielniak, podczas której dowiesz się jak leczyć choroby skóry, jakie zabiegi estetyczne wykonać i jak pielęgnować swoją skórę i włosy aby osiągnąć zdrowie i piękny wygląd.

CHOROBY WŁOSÓW

KONSULTACJA
Konsultacja dermatologiczna - lekarz po zebraniu wywiadu z pacjentem i wykonaniu trichoskopii decyduje o tym czy jest konieczność wykonania dodatkowych badań krwi celem wykluczenia chorób będących przyczyną pogorszenia kondycji włosów.
Trichoskopia
Trichoskopia (badanie włosów) - podstawowe badanie oceniające stan włosów i owłosionej skóry głowy. Wykonywane przez dermatologa celem diagnostyki chorób skóry owłosionej głowy i diagnostyki wypadania włosów.
terapia włosów
Peptydowa terapia włosów - DR.CYJ Hair Filler, zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.
Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

  • Powstrzymuje wypadanie włosów
  • Jest skuteczny w walce z łysieniem
  • Przyspiesza odrost włosów
  • Pogrubia i zagęszcza włosy
  • Rewitalizuje mieszki włosowe
  • Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat- ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

– Zalecana ilość zabiegów: 4 zabiegi w odstępach co 2 tygodnie.

– Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe.

– Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

– Należy pamiętać, że z uwagi na cyklu wzrostu włosa na efekty leczenia trzeba poczekać. Minimalny okres obserwacji i oceny skuteczności leczenia to 3 miesiące.

Na czym polega zabieg?

Lekarz w wybranych miejscach wykonuje serię drobnych powierzchownych nakłuć za pomocą specjalnej kaniuli lub cienkiej igły. Na koniec zabiegu wykonywany jest masaż skóry głowy, by równomiernie rozprowadzić preparat.

Informacje dla pacjenta:

  • przeciwskazaniem do zabiegu mezoterapii igłowej jest m.in. ciąża, obecność na skórze aktywnych ognisk infekcji np. opryszczka, choroby nowotworowe i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
  • Skóra po mezoterapii igłowej może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta miejsca po nakłuciach mogą utrzymywać się do 72 godzin.

DERMATOLOGIA ESTETYCZNA

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa stanowi najbardziej uniwersalny i jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Jest to nieinwazyjna i skuteczna metoda odmłodzenia i rewitalizacji skóry.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w głąb skóry małych dawek specjalnego preparatu składającego się z kwasu hialuronowego oraz odpowiednio dobranych substancji odżywczych, takich, jak: witaminy A, C, E, krzemionka organiczna oraz substancje czynne, na przykład ekstrakt z zielonej herbaty lub alg, kofeina, rutyna, a ponadto wyciąg z miłorzębu japońskiego. Wstrzyknięty preparat w krótkim czasie pobudza procesy produkcji elastyny i kolagenu, powodując regenerację naskórka. Kwas hialuronowy, dzięki wiązaniu cząsteczek wody w skórze, wpływa korzystnie na jej nawilżenie i ujędrnienie. Witaminy i wyciągi z ziół skutecznie odżywiają komórki skóry i poprawiają jej kondycję.

Wskazania do przeprowadzenia mezoterapii igłowej:

potrzeba rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, ramion oraz grzbietów dłoni,
zwiotczenie skóry,
zmarszczki,
profilaktyka przeciwzmarszczkowa

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i przynosi natychmiastowe rezultaty. Wykonuje się go za pomocą strzykawki lub specjalnego pistoletu. Cena uzależniona jest od stosowanego preparatu oraz obszaru, który jest poddawany rewitalizacji. W Przystani Uroda kwalifikację do zabiegu przeprowadza lekarz specjalista, który odpowiednio dobiera najbardziej efektywny preparat, dostosowany indywidualnie dla każdego pacjenta.

Zapraszamy do zapisów

dr Magdalena Szczegielniak

Neauvia Organic Hydro Deluxe twarz (ampułka 2,5ml) –  700 zł

Neauvia Organic Hydro Deluxe twarz + szyja (ampułka – 5 ml) – 900 PLN

Terapia włosów DR.CYJ Hair Filler – 650 zł