fbpx Skip to content

Witaj w naszym sklepie internetowym!

W naszym sklepie internetowym oferujemy wyjątkową opcję zakupu vouchera na usługi w naszej Przystani!

Już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty voucherów na zabiegi kosmetyczne z rabatem nawet do 30% i zrelaksuj się w najlepszych rękach specjalistów. Kupując nasze vouchery nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale również inwestujesz w swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Vouchery elektroniczne?

Przesyłamy dokument PDF na podany adres email, co pozwala oszczędzić papier i uniknąć oczekiwania na kuriera. To szybkie i wygodne rozwiązanie w świetnej cenie!

Usługi zakupione w naszym sklepie internetowym mają wyjątkowo niską cenę. Jest ona dużo niższa niż cena regularna, nawet o 30%, co pozwala zaoszczędzić sporo gotówki na inne wydatki.

Nasze elektroniczne vouchery na zabiegi kosmetyczne to idealny prezent dla Ciebie lub Twoich najbliższych. Teraz w kilka minut możesz wykupić pakiet zabiegów w świetnej cenie dla wybranej osoby – wystarczy, że podasz jej adres email przy zamówieniu.

Jak kupujemy?

Z naszego sklepu wybierasz e-voucher z usługą, którą chcesz kupić dla siebie lub podarować jako prezent innej osobie.
Vouchery zakupione w naszym sklepie internetowym mają świetne ceny zakupu! Kupujesz dużo taniej usługę, której regularna cena jest nawet 30% wyższa!
Na stronie wybranego produktu masz do wyboru zakup dla siebie lub podarowanie jako prezent. Wpisz imię osoby, dla której przeznaczony jest kupon Podaj email, na który prześlemy elektroniczny Voucher w postaci pliku PDF Możesz dodać krótką wiadomość np. "To dla Ciebie!", "Dziękuję za pomoc!", " Wszystkiego najlepszego z okazji....", lub pozostawić puste miejsce.
Nie wymagamy logowania do sklepu, ale z uwagi na przepisy, musisz podać nam dane teleadresowe do zakupu.
Opłacasz za pomocą płatności elektronicznych, obsługiwanych przez PayU - bezpieczna płatność online za pomocą elektronicznego konta bankowego, kartą kredytową, BLIKiem, lub możesz wybrać tradycyjny przelew bankowy.
Po zapłacie online i poprawnej weryfikacji płatności, na podany adres email zostanie przesłany elektroniczny voucher na zakupioną usługę. Będzie zawierał niezbędne informacje do realizacji usługi w naszej Przystani : nazwę, unikalny kod, datę ważności ( 90 dni od zakupu) oraz regularną kwotę za zabieg.
Plik PDF możesz wydrukować, zachować w programie pocztowym lub pobrać na swoje urządzenie.
Od teraz masz aż 90 dni na jego realizację! Ustal tylko dogodny dla CIebie termin, dzwoniąc pod numer telefonu 511 039 023, wysyłając zapytanie przez messenger, lub bezpośrednio w naszej recepcji!

Zobacz nasze produkty: