fbpx Skip to content

Alliance

ZABIEGI ENDERMOLOGII

Intensywny masaż stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy, przez co drenuje nadmiar płynów, wzmaga wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu. Endermologia LPG to bezbolesny zabieg kosmetyczny. W przeciwieństwie do zabiegów medycznych nie wymaga znieczulenia. Jest zdecydowanie mniej inwazyjna niż zabiegi odchudzające, takie jak liposukcja, która narusza budowę tkanek tłuszczowych. Endermologia działa od zewnątrz, dzięki czemu jest bardziej bezpieczna. To zabieg pozwalający w naturalny sposób odmłodzić skórę i pozbyć się cellulitu. Działa też ujędrniająco, pobudzając odbudowę włókien kolagenowych, dzięki czemu wiotka skóra stanie się złym wspomnieniem. Szczególny przypadek endermologii to drenaż limfatyczny, który redukuje obrzęki spowodowane nagromadzeniem się limfy. Oczywiście efekty nie są natychmiastowe, dlatego aby uzyskać widoczne zmiany należy poddać się serii zabiegów. Przecież nie od razu Rzym zbudowano! Daj sobie czas a zauważysz znaczącą różnicę. Masaż przeznaczony jest nie tylko dla osób, które pragną szczuplejszej sylwetki. Poza tym, że działa wyszczuplająco i modelująco dla sylwetki daje jeszcze inne efekty.

Oto rezultaty, jakich można spodziewać się po zabiegu:

redukcja cellulitu
odmłodzenie skóry
redukcja tkanki tłuszczowej
modelowanie sylwetki
ujędrnienie skóry
łatwiejsze usuwanie wody i toksyn z organizmu
poprawa krążenia krwi i dotlenienie
likwidowanie obrzęków

Zapraszamy
do zapisów

Jedyna w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną ciała i skóry.

Cennik zabiegów*

 • Endermologia na całe ciało pakiet 10 zabiegów +11 zabieg gratis. Dodatkowo kombinezon oraz zabieg endermologii na twarz.
  1400 zł
  Endermologia na całe ciało pakiet 10 zabiegów +11 zabieg gratis. Dodatkowo kombinezon oraz zabieg endermologii na twarz.
 • Endermologia pakiet 6 zabiegów na twarz + 1 gratis
  400 zł
  Endermologia pakiet 6 zabiegów na twarz + 1 gratis.
 • Zabieg na całe ciało
  150 zł
  Pakiet 10 zabiegów - cena regularna 1350 zł. GRATIS: kombinezon oraz 1 zabieg na twarz.
 • Zabieg na twarz
  70 zł
 • Pakiet 10 + 1 gratis wybrana partia ciała
  800 zł
  Pakiet zabiegów na wybraną partię ciała ( uda, brzuch, plecy, boczki, łydki, ręce, pośladki )
 • Zabieg na wybrana partię ciała
  80 zł
  Zabieg na wybraną partię ciała ( uda, brzuch, plecy, boczki, łydki, ręce, pośladki )

*ceny mogą się różnić i zmieniać w zalezności od prowadzonych  działań promocyjnych itp.