fbpx Skip to content

Usługi
podologiczne

STUDIO PIELĘGNACJI STOPY

Zabieg podologiczny ma na celu profesjonalną pielęgnację stóp, która niweluje ryzyko powstawania odcisków, modzeli, pękających pięt, wrastających paznokci.

Zadbaj o stopy

Podolog – Agnieszka Śliwkiewicz

Na wizytę możesz umówić się telefonicznie lub online:

Cennik usług *

 • Konsultacja podologiczna
  60 zł
 • Opracowanie paznokci chorobowo zmienionych
  120 zł
 • Pedicure hybrydowy
  130 zł
 • Pedicure klasyczny
  120 zł
  Pedicure klasyczny to podstawowy zabieg kosmetyczny, który pozwoli cieszyć się pięknymi i zdrowymi stopami.
 • Profilaktyczny zabieg podologiczny (pzp)
  130 -150 zł
  Profilaktyczny zabieg podologiczny to coś więcej niż klasyczny pedicure w ramach tego zabiegu pomolog usuwa zmiany skórne powstałe na skutek deformacji kostnych powstałych w wyniku czynników chorobowych, nieodpowiedniej postawy ciała lub innych czynników zewnętrznych takich jak np. nieodpowiednie obuwie. Zabieg podologiczny ma na celu profesjonalną pielęgnację stóp, która niweluje ryzyko powstawania odcisków, modzeli, pękających pięt, wrastających paznokci itp. Pamiętaj, że lepiej jest zapobiegać powstawaniu tych zmian niż w konsekwencji poddać się ich leczeniu. Regularne zabiegi podologiczne gwarantują zdrowie stóp i estetyczny ich wygląd.
 • Przełożenie klamry
  120 zł
  Zabieg polega na ponownym dopasowaniu klamry do płytki paznokcia.
 • Rekonstrukcja płytki paznokcia
  60 zł
  Paznokcie zniszczone mechanicznie (ciężkim uderzeniem, upadkiem masywnego przedmiotu na stopę, źle wykonanym pedicure itp.) lub łamliwe i nierówne można poddać rekonstrukcji praktycznie od razu po ustąpieniu obrzęku. W przypadku stwierdzenia zakażeń grzybiczych konieczne jest uprzednie wyleczenie i oczyszczenie paznokcia.
 • Tamponada paznokcia
  25 zł
  To metoda, która ma na celu uśmierzenie bólu związanego z problemem wrastających paznokci, a także powstrzymanie tego procesu.
 • Taping podologiczny
  25 zł
  Taping podologiczny to element Kinezjotapingu (tzw. plastrowania). Do wykonania tego zabiegu używane są elastyczne plastry wykonane z wysokiej jakości bawełny, pokryte 100% trwałą warstwą akrylu, przepuszczające wodę i powietrze. Są wodoodporne, dzięki czemu są wytrzymałe i aktywne od kilku dni do kilku tygodni.
 • Terapia pękających pięt i rozpadlin
  100 - 120 zł
  Pękające pięty, rozpadliny na części podeszwowej stóp – pielęgnacja podologiczna polega na ścieraniu zrogowaciałego naskórka wzdłuż pęknięć, tak aby ich nie rozrywać. Następnie podolog nakłada maść i odpowiedni opatrunek, który nie powoduje dyskomfortu, ale jednak pomaga w szybkiej regeneracji naskórka.
  UWAGA! Często wskazana jest terapia wymagająca wielokrotnych wizyt w gabinecie, ale zabiegi przynoszą szybkie efekty.
 • Usunięcie brodawki wirusowej
  60 - 140 zł
  Brodawki wirusowe wywołuje wirus HPV. Pojawiają się one u osób młodszych jak i starszych, które posiadają osłabiony układ odpornościowy, nadmierną potliwość stóp oraz często odwiedzają baseny. Kurzajki mogą być płaskie lub mozaikowe. Brodawki mogą być również podobne do odcisków. Często towarzyszy im łuszczący się naskórek. Przybierają kolor biały, żółtawy lub szaro-zielonkawy. Wirus HPV bardzo szybko się rozprzestrzenia, jest zakaźny i może ulegać stanom zapalnym. Dlatego też ważne jest usuwanie brodawek, ponieważ im starsza brodawka tym głębsze jej umiejscowienie w skórze, co z czasem może przysporzyć bolesnych problemów.
 • Usunięcie modzeli (odcisków), zrogowaceń
  60 - 120 zł
  Modzele, zrogowacenia zazwyczaj powstają na stopach. Mogą powodować ból, który utrudnia chodzenie.
 • Wycięcie wrastającego elementu
  60 - 80 zł
  Wycięcie wrastającego elementu + opatrunek
 • Zabieg na paznokcie – klasyczny
  50 - 80 zł
  Zabieg na paznokcie – klasyczny (skrócenie paznokci )
 • Założenie klamry na paznokieć
  180 zł
  Zabieg polega na założeniu klamry na paznokieć

*ceny mogą się różnić i zmieniać w zalezności od prowadzonych  działań promocyjnych itp.