fbpx Skip to content

Biorezonans

Kwantowy biomagnetyczny analizator składu organizmu to urządzenie wykorzystujące rezonans magnetyczny. U podstaw jego działania znajduje się medycyna kwantowa, która umożliwia dokładną ocenę kondycji organizmu.

Precyzja pomiaru jest możliwa dzięki połączeniu wielu nauk, między innymi medycyny, bioinformatyki, elektrotechniki i innych. Urządzenie pozwala na odbiór słabego pola magnetycznego ludzkich komórek, a następnie na podstawie ich poziomu energetycznego dokonywana jest analiza.

Badanie oparte jest na bezbolesnej, bezinwazyjnej metodzie bioimpedancji i trwa kilka minut. Klient trzyma w ręce elektrodę podłączoną do urządzenia. Analizator poddaje kontroli cały organizm i otrzymuje informacje zwrotne o stanie poszczególnych narządów.

Biorezonans to zabieg zaliczający się do medycyny niekonwencjonalnej, czy też zwanej medycyną alternatywną. Polega na wykorzystaniu wibracji pola magnetycznego, do wykrywania i leczenia różnych chorób i dolegliwości. Polecany jest do szerokiego spektrum zaburzeń co sprawia, że jest to zabieg wzbudzający kontrowersje.

Zalety biorezonansu

Pole magnetyczne o niskiej mocy ma także pozytywnie wpływać na pracę fal mózgowych, oraz regulację narządów wewnętrznych pacjenta. Często korzystają z niego osoby zainteresowane zdrowym trybem życia i niekonwencjonalnymi sposobami walki z różnymi dolegliwościami organizmu.

Przeciwwskazania do biorezonansu

Zabieg biorezonansu jest zabiegiem stosunkowo bezpiecznym, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Nie należy poddawać się zabiegowi biorezonansu magnetycznego jeśli pacjent cierpi na choroby nowotworowe i ma wszczepiony rozrusznik serca. Z biorezonansu nie powinny korzystać kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Kwantowy biomagnetyczny analizator składu organizmu potrafi wykryć niedobory witamin i minerałów na poziomie komórkowym.
Fenomen urządzenia polega przede wszystkim na tym, że jest w stanie wskazać wszelakie patologie komórki zanim jeszcze wywołają one widoczne objawy, co pomaga zapobiec rozwojowi wielu chorób.

W wyniku przeprowadzonego badania, otrzymujemy informacje dotyczące:

niedoborów (m.in. witamin i minerałów)
funkcjonowania układów (np. układ krążenia, hormonalny) oraz narządów (np. wątroba, serce, mózg)
stanu układu kostnego oraz gęstości mineralnej kości
stężenia cukru i tłuszczu we krwi
chorób reumatycznych kości
występowania toksyn oraz metali ciężkich
pierwiastków śladowych
aminokwasów
alergenów
koenzymów oraz kolagenu
prostaty i ginekologii
spermy, plemników oraz cyklu menstruacyjnego
otyłości
parametrów fizycznych ciała oraz innych.

Zapraszamy do zapisów

Przebieg badania

Badanie biorezonansu jest wykonywane w pozycji siedzącej. Polega ono na przepuszczaniu przez ciało pacjenta prądu o niskim natężeniu, które cechuje się zmienna częstotliwością. Pacjent przez cały przebieg badania trzyma w dłoniach metalowe uchwyty, które są podpięte do specjalnej aparatury. Badanie jest bezbolesne, jednak pacjent może odczuwać mrowienie, które jest odczuwalne przez każdego indywidualnie.

Jak przygotować się do badania?

W dniu badania nie pić kawy ani napojów wysokoenergetycznych, a 3 godziny przed badaniem nie spożywać jakichkolwiek posiłków.

Cennik podstawowy

  • Koszt badania
    199 zł
    Pacjent otrzymuje 150 stronicowy raport

*ceny mogą się różnić i zmieniać w zalezności od prowadzonych  działań promocyjnych itp.