fbpx Skip to content

Medycyna
estetyczna

Świadome piękno

TECHNOLOGIA XXI WIEKU W SŁUŻBIE MEDYCYNY – NEAUVIA

Neauvia Organic to niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych. Cała magia Neauvia Organic tkwi w jej składzie. Do jej produkcji użyto bowiem kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.

NEAUVIA

Jeśli szukasz zabiegu, który sprawi, że Twoja skóra stanie się naturalnie wygładzona, a twarz zyska naturalny i zdrowy wygląd, to zabieg z użyciem preparatu Neuavia jest właśnie tym czego szukasz.

Do głównych efektów należy:

 • wypełnienie bruzd i zmarszczek
 • podkreślenie kości policzkowych
 • poprawa owalu twarzy
 • nawilżenie i powiększenie ust
 • odbudowa linii żuchwy
 • ujędrnienie i nawilżenie skóry szyi, dekoltu, dłoni czy ramion
 • efekty utrzymują się dłużej dzięki wyjątkowemu składowi preparatu

Wskazania pozabiegowe:

Zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy są zabiegami polegającymi na iniekcji i wymodelowaniu preparatu pod skórą, dlatego należy pamiętać o szczególnej pielęgnacji skóry po zabiegu. Przede wszystkim nie wolno forsować skóry – ugniatać ani masować. Warto po zabiegu stosować preparaty łagodzące na skórę.

Kiedy warto wybrać wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego?

wąskie bądź nierówne usta
opadające kąciki ust,
silnie zaznaczone linie mimiczne (zmarszczki na czole, pionowe zmarszczki wokół ust – tzw. zmarszczki palacza, oczu – ,,kurze łapki”, oraz fałdy nosowo-wargowe),
zapadnięte policzki,
zmarszczki na szyi, dekolcie, a także zmniejszenie gęstości skóry w tych okolicach
poprawa kształtu brody, konturu żuchwy czy profilu nosa
zwiotczała skóra na dłoniach, kolanach, łokciach,
silnie zaznaczona dolina łez
wypełnianie i unoszenie blizn zanikowych
utrata jędrności, nawilżenia, elastyczności i gęstości skóry

Cennik usług *

 • Konsultacja
  59 zł
  Konsultacja medyczna
 • Krem znieczulający
  30 zł
 • Kwas hialuronowy 1ml " NEAUVIA"
  600 zł
  Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, odpowiedzialną za poziom nawilżenia skóry, jej sprężystość i jędrność. Niestety wraz z wiekiem jego poziom gwałtownie spada, a skóra staje się wiotka, luźna i odwodniona. - powiększanie, modelowanie ust - wypełnianie bruzd nosowo – wargowych - zmarszczki marionetki - konturowanie policzków, kości jarzmowych - konturowanie linii żuchwy - odświeżenie i nawilżanie dłoni - modelowanie bródki - wypełnianie doliny łez

*ceny mogą się różnić i zmieniać w zalezności od prowadzonych  działań promocyjnych itp.